System POMIARU PRĘDKOŚCI

System pomiaru prędkości

System pomiarowy oparty jest o fotokomórki, odblaski, chronometr oraz oprogramowanie mierzące prędkość oraz czas. System sprawdzi się w różnych dyscyplinach sportowych takich jak biegi, wyścigi samochodowe, narciarstwo oraz przy profesjonalnych zastosowaniach takich jak testy zderzeniowe samochodów. System można skonfigurować tak, aby wykonywał pojedynczy pomiar, a także liczył międzyczasy.

Biegi

System sprawdzi się w różnego rodzaju zawodach biegowych, m. in.

  • maratonach,
  • półmaratonach,
  • biegach na orientację
  • biegach długodystansowych

Wyścigi samochodowe

Rozwiązanie znajdzie zastosowanie podczas wyścigów samochodów i motocykli na 1/4 mili. Umożliwia wykrywanie falsestartów i pozwala na ustawienie do 8 punktów pomiarowych na każdym torze.

Testy zderzeniowe

Rozstawione fotokomórki pozwalają na precyzyjne zmierzenie prędkości przemieszczającego się obiektu. System znajdzie zastosowanie podczas testów zderzeniowych fotelików dziecięcych, pojazdów i wszędzie tam, gdzie zależy nam na dokładnym zmierzeniu prędkości obiektu w określonym odcinku pomiarowym.

Narciarstwo

System można wykorzystać do zawodów narciarskich, snowboardowych, downhillowych i innych, gdzie zawodnicy startują z danego miejsca. Wykorzystywana jest tutaj bramka z ramieniem samopowracającym.

Cena za system już od 12000zł netto!